FORUM SZKLARSKIEJ PORĘBY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM SZKLARSKIEJ PORĘBY

FORUM SZKLARSKIEJ PORĘBY


3 posters

    przemyślenia radnego

    McFly
    McFly


    Posts : 25
    Join date : 2009-10-24
    Location : Szklarska Poręba

    przemyślenia radnego Empty przemyślenia radnego

    Post  McFly Sat Oct 16, 2010 7:44 am

    Mirosław Karpiej, IP 79.186.47.36 pseudonimy : „Joanna”, „Janosik”, „Teresa” , o treści :
    1. 05-02-2010 07:46
    Zdziwiona jestem że Pan Bacior żąda od gminy mieszkanie przecież ten Pan ma gdzie mieszkać. U nas wmieście jest lista mieszkaniowa na której są osoby o czekające kilka lat,co Bacior myśli że poza kolejnością dostanie mieszkanie nie jego doczekanie, wszystko zrobimy żeby spełnił wszystkie wymogi ,złożył wniosek i czekał jak inne osoby w kolejce .Panie Bacior dużo Pan zrobił złego dla naszego miasta te pieniądze co zostały wydane na referendum można było przeznaczyć dla osób w potrzebie ,biednym i starszym na zakup leków .Panie burmistrzu w pełni Pana popieramy starczy już okradania naszego miasta, pensjonaty dzierżawcy powinni już dawno przekazać do miasta i miasto powinno zrobić porządek .
    IP: 79.186.47.36
    Gość
    Joanna
    2. 05-02-2010 08:10
    Po co burmistrz prowadzi rozmowy przecież budynki są gminne i ma prawo wypowiedzieć umowy,jak mi wiadomo gminna nie ma obowiązku zapewnienia mieszkań. .Dzierżawcy pensjonatów posiadają mieszkania Pani Basia kupiła piękny pensjonat na ul.1-Maja ,natomiast Pan Bacior posiada mieszkanie w naszym mieście
    IP: 79.186.47.36
    Gość
    Janosik
    3. 05-02-2010 10:12
    Wniosek na mieszkanie w naszym urzędzie złożyłam 5 lat temu ,jeżeli Pan Bacior lub inni dzierżawcy wcześniej otrzymają mieszkanie ode mnie to wtedy ja zrobię zadymę. Dzierżawcy na pensjonatach zarabiali to mogli sobie odłożyć na czarna godzinę .Teraz to płacz i lament i żądania ,mieszkanie -4 pokojowe w centrum miasta. Panie burmistrzu w pełni Pana popieram ,w reszcie odpowiedni człowiek na stanowisku który robi porządek i dba o dobro nasze .
    IP: 79.186.47.36
    Gość
    Teresa


    To są zaś przemyślenia innej osoby publicznej (dlatego je publikuję) radnego Karpieja. Dobrze jest wiedzieć co osoby pełniące funkcje samorządowe myślą i anonimomowo piszą o mieszkańcach. Panie Mirku tylko czemu występuje pan jako Teresa i Joanna ? Taka pisanina ma wytworzyć sztuczna rzeczywistość i sztuczną nienawiść do mieszkańców, wprowadzić społeczne podziały. Czy to jest rola samorządowców ? Na sesjach rady to pan radny rzadko usta otwiera aby sie odezwać ale w domku, przy internecie to już sobie używa. Oto prawdziwa moralność naszych samorządowców !!!
    avatar
    frodo


    Posts : 2
    Join date : 2010-10-17

    przemyślenia radnego Empty Re: przemyślenia radnego

    Post  frodo Sun Oct 17, 2010 3:57 am

    No coz - pan Karpiej pokazal ze nie jest juz nawet dwu a trzy albo cztery licowy. Ja to nawet jak bym byl jego "obecnymi" przyjaciolmi to bym na niego uwazal..
    Gość Niedzielny
    Gość Niedzielny


    Posts : 2
    Join date : 2010-06-04

    przemyślenia radnego Empty Re: przemyślenia radnego

    Post  Gość Niedzielny Mon Oct 18, 2010 5:10 am

    Radny Karpiej (pseudonim operacyjny Joanna) pisze jak to pieniądze można by było przeznaczyć na zakup leków czy pomoc osobom starszym, biednym. Dziwnie to brzmi w ustach przedstawiciela samorządu który akceptuje eksmisje mieszkańców ??? nic nie stoi na przeszkodzie aby szanowne gremium Rady zrobiło zrzutkę, jak to pisze pan Mirosław, vel Joanna na zakup leków.

    Sponsored content


    przemyślenia radnego Empty Re: przemyślenia radnego

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:59 am